Elsa Lila

Elsalila_2 Elsalilavale

Annunci

3 commenti (+aggiungi il tuo?)

 1. E . . . . .
  Gen 10, 2010 @ 13:24:29

  te dua shumë Elsa Lila , shpresoj që një ditë do të të takoj , dhe të lutem eja te këndosh për ne shqiptarët se ne po të presim krahëhapur të na vish e të na këndosh ! ciao nga E….. ! ? . . . . . .

  Rispondi

 2. E . . . . .
  Gen 10, 2010 @ 13:27:30

  Të Dua Shumë ! The Best Of Elsa Lila
  Zemra Ime
  Zemra e Shqiptarisë , Nuk të harrojmë kurrë ty
  SEPSE JE ENGJELLI YNë !!!!!!!!!!!!

  Rispondi

 3. LaVale
  Gen 11, 2010 @ 18:16:09

  … certo che il commento in albanese mi mancava 🙂 … benevenuto E ! provo a tradurtelo con Google:
  caktuara që humba koment në gjuhën shqipe 🙂 … Dhe mirëpresim! Mundohem të tradurtelo me Google

  Rispondi

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: